Neden AR GE

NEDEN ARGE 2011 Yılında Arge Proje olarak başladığımız şirket bünyesinde 2017 Yılından itibaren Arge Prefabrik olarak hizmete başladık. Arge Prefabrik olarak Genç, dinamik, ileri görüşlü, teknolojiyi yakından takip eden, insani ve manevi duyguları kültürel bir olgu haline getiren, amatör ruhunu asla kaybetmeyen, çalışmayı ve üretmeyi seven, disiplinli ve profesyonel bir ekibiz. Arge Prefabrik olarak sektörde bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz, her zaman yeniliklere açık olup ve daha iyinin peşinden koşarak, bunları tüm çalışmalarımıza yansıtıp, kendimizi sürekli yenileniyoruz.
HEDEMİFİZ Kadromuzu güçlendirip, fabrikamızı ve tesislerimizi sürekli geliştirerek, her geçen gün daha fazla üretim yapıp, daha çok istihdam sağlayarak bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında daha faydalı olmaktır.
ÖZELLİKLERİMİZKalitesiz Ürün Satın Almamak,
Kalitesiz Ürün Üretmemek,
Kalitesiz Ürün Sevk Etmemek.
10 YILLIK BİRİKMİŞ İŞÇİLİK TECRÜBESİ Ar Ge olarak 10 yıldan fazla bir süredir prefabrik yapı işlerinde birçok tecrübe edinmiş. Yaptığımız ve yapacağımız işlerimizde müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz.
DENEYİMLİ PERSONEL Prefabrik yapı ve projelendirme işlerini yaparken deneyimli kadromuzun etkin tecrübelerinden yararlanarak üretimden montaja kadar tüm işlerde tecrübeyi konuşturuyoruz.
MÜŞTERİ MEMNUNİYET Müşterilerimizle sadece üretimden anahtar teslim sürecinde değil prefabrik işlerimizin. Teslimatından sonra bile tüm müşterilerimizle diyaloğ halinde olup isteklerine cevap vermekteyiz.